Każdy, kto chociaż raz spróbował samodzielnie uwędzonych wyrobów, nigdy już nie będzie chciał powrócić do chemicznie podrabianych smaków produktów dostępnych w dużych sklepach. Na szczęście na rynku istnieją urządzenia, które pomogą każdemu spełnić to marzenie. Najlepszym sposobem na uzyskanie smaku wędzonek jak sprzed lat jest zaopatrzenie się w urządzenia takie jak wędzarnie elektryczne. Wędzarnie firmy Borniak są obecnie najbardziej cenionymi urządzeniami tego typu na rynku. Korzysta z nich już bardzo wielu klientów. Wędzą oni produkty nie tylko na swoje własne potrzeby ale i również w celach zarobkowych.

Sposób na wydobycie smaku przepysznych wędlin

wędzarnie elektryczneProgramy w wędzarni elektrycznej Borniak podpowiadają zadane parametry, które spowodują, iż wyrób najbardziej trafi w gust danego klienta. Dzięki temu po wykonaniu wszystkich czynności może on cieszyć się ze smaku dokładnie takiego, jaki sobie wymarzył. Unika także nieudanych prób wędzenia i marnowania kolejnych porcji wyrobu. To od tych parametrów w dużej mierze będzie zależał smak i zapach uwędzonego mięsa, ryb oraz serów. Wędzarnie elektryczne Borniak to także świetny pomysł na dodatkowy biznes. Smakiem przepysznych wędzonek na pewno nie pogardzą lokalni sąsiedzi. Do zakupu zachęci ich zapach soczystego i przepysznego mięsa, który unosić się będzie po przydomowych ogródkach. W środku komory wędzarniczej znajdują się mierniki temperatury, które błyskawicznie wysyłają informację do sterownika w przypadku wykrycia niepożądanych przekroczeń. Dzięki takiemu opomiarowanie procesu wędzenia, gospodarz nie musi na bieżąco doglądać swoich wyrobów. Jego zadania ograniczają się do zadania właściwego programu wędzenia i wsypania zrębków drewnianych do paleniska. Nowoczesne wędzarnie firmy Borniak wyposażone są także w panel dotykowy. Pokazuje on wszystkie niezbędne parametry, które mają miejsce w palenisku oraz w komorze wędzarniczej. Urządzenia te charakteryzują się także nietuzinkowym wyglądem. Są bardzo stylowe i łatwo wkomponować je w wygląd naszego przydomowego ogródka.

Jak się okazuje, samodzielne uwędzenie produktów nie jest takie trudne. Wystarczy tylko zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt od sprawdzonego producenta. Firma Borniak jest liderem wśród producentów przydomowych wędzarni. Ich produkty cechują się wysoką jakością oraz pełną funkcjonalnością. Są bardzo proste w obsłudze i posiadają bardzo przyjazny interface. Dzięki tym cechom może z nich korzystać każda osoba, nawet taka, która nie ma pojęcia o tradycyjnym wędzeniu.