Obecnie w sklepach znajduje się wiele, przeróżnych, przepięknych zabawek dla dzieci, książek, gier edukacyjnych, różnych zabawek sensorycznych dla maluchów. Bez wątpienia można w tym wszystkim się pogubić, można naprawdę nie wiedzieć co kupić. Ja sama jako ciocia dwójki uroczych urwisów co jakiś czas wybieram się na zakupy do rożnych sklepów z zabawkami i akcesoriami dla dzieci i wpadam w otchłań tych różny, kolorowych gier i zabawek dla dzieci. Już mam małe doświadczenie w tych zakupach, jednak nadal czasami nie mam pojęcia co wybrać.

Szukam bezpiecznej szmatki sensorycznej

bezpieczna szmatka sensorycznaWłaśnie niedługo wybieram się w odwiedziny do mojej siostry i jej dzieci oczywiście muszę coś dla maluchów mieć. Niedawno moja siostra urodziła drugą córeczkę, dlatego muszę koniecznie wybrać co dla noworodka. Ostatnio przyzwyczaiła się już do wybieranie, kupowania prezentów dla trochę starszych dzieci i chyba jednak wolę wybierać prezenty właśnie dla większych dzieci, ale na pewno uda mi się coś ciekawego wybrać. Ostatnio na przykład koleżanka poleciła mi szmatki sensoryczne. Ja sama również o nich czytałam i pamiętam, że były polecane właśnie dla małych dzieci. Dzięki temu dzieci lepiej się rozwijają – jeśli dobrze pamiętam, generalnie wiem, że są one dobre i bezpieczne dla dzieci. Takie szmatki, zabawki, poduszki sensoryczne są zazwyczaj biało-czarne i mają różne szeleszczące elementy lub mają lusterka, lub jeszcze inne ciekawe elementy które wspierają rozwój dzieci. Dlatego Szukam bezpiecznej szmatki sensorycznej dla mojej małej siostrzenicy. Taka Piękna i bezpieczna szmatka sensoryczna, moim zdaniem to będzie idealny prezent dla Małej. A ponadto myślę, że mojej siostrze również taka zabawka, taki prezent się spodoba – a oczywiście muszę liczyć się z jej zdaniem. Dodatkowo wiele osób, wiele mam polecało mi tego typu właśnie zabawki. Dlatego mam nadzieję, że moja siostrzenica będzie zadowolona. Już nie mogę się doczekać, aż będę mogła ją wziąć w ramiona.

Na szczęście moja siostra była zadowolona z prezentu, przynajmniej tak mówiła. Malutka również chętnie wzięła w drobne rączki szmatkę sensoryczną ode mnie – co mnie naprawdę ucieszyło i rozczuliło. Taka Piękna i bezpieczna szmatka sensoryczna to naprawdę dobry pomysł, jako prezent dla dziecka. Mam nadzieje, że Malutka chętnie będzie sięgać po zabawkę, chętnie będzie się nią bawić i pomoże ona jej zdrowo i prawidłowo się rozwijać. Teraz wiem, co będę kupować kolejnym nowo narodzonym dzieciom w mojej rodzinie, czy u moich znajomych, przyjaciół.