Jestem właścicielem dużej firmy energetycznej. Ponieważ konkurencja nie śpi i obroty w mojej firmie trochę spadły, musiałem popracować z marketingowcem nad jakąś nową ofertą. Obniżyłem już ceny swoich usług do absolutnego minimum, żeby to było dla mnie opłacalne. Teraz musieliśmy opracować jakąś strategię zachęcającą do skorzystania z takich usług. Marketingowiec zasugerował, że dobrym pomysłem będą gadżety dla nowych klientów jak na przykład kubki reklamowe. To był dobry pomysł.

Gdzie zakupić dużą ilość własnych kubków reklamowych?

ceramiczne kubki reklamowe z własnym nadrukiemTakie kubki zakupiłem kiedyś dla swoich pracowników. Chciałem, żeby identyfikowali się z firmą. Poza tym, dzięki nim nikt nie musiał przynosić do pracy własnego kubka i w ten sposób nie było kłótni o to, że ktoś komuś zabrał albo stłukł kubek. Jednakże wtedy zamówiłem tylko kilka takich kubków reklamowych z własnym nadrukiem. Trochę mnie to kosztowało. Teraz postanowiłem znaleźć jakąś hurtownię, która zrobi to taniej. Powiedziałem marketingowcowi, żeby sprawdził gdzie najtaniej można znaleźć ceramiczne kubki reklamowe z własnym nadrukiem i przedstawił mi oferty. Dwa dni później dostałem od niego listę ofert wraz z cenami. Zabrałem się za oglądanie przygotowanych przez niego materiałów. Jedna oferta szczególnie mi się podobała. Przy zakupie tysiąca sztuk otrzymywałem spory rabat. To byłaby dobra promocja dla pierwszych tysiąca klientów. Wszedłem na stronę internetową tej firmy. Mogłem od razu zaprojektować nadruk na kubku i zapisać projekt. Od razu wziąłem się za wklejanie loga firmy na wirtualny kubek. Do tego wymyśliłem chwytliwe hasło reklamowe. Dużą atrakcją było to, że od razu mogłem zobaczyć jak wygląda taki kubek w technologii 3D. Firma zapewniała, że kubki wykonane są z najwyższej jakości ceramiki, którą można czyścić w zmywarce. Do wykonania nadruku używa się najnowszych technologii, które zapewniają, że nadruk nie blednie z czasem. Kubki są testowane i nadają się do przechowywania napojów. Zdecydowałem się zamówić odpowiednią ilość.

Tydzień później otrzymałem swoje zamówienie i mogliśmy z marketingowcem wszczynać naszą kampanię reklamową. Kubki były bardzo solidne. Duże i ciężkie. Nadruk był bardzo wyraźni, a kolory intensywne. Bardzo mi się podobały takie kubki reklamowe. Dodatkowo wyróżniały się one nienagrzewającym się uchem do trzymania w przypadku picia gorących napojów. W ramach gratisu otrzymaliśmy również łyżeczki z nadrukowanym logo naszej firmy. Pierwsze kubki zaczęły już trafiać do naszych nowych klientów.